INVESTMENT ACADEMY v Královéhradeckém kraji
CIRI - Centrum investic, rozvoje a inovací

Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest realizuje vzdělávací kurz, který Vás seznámení s problematikou investičního procesu a podnikatelských nemovitostí. Seminář se uskuteční dne 4. prosince 2017 od 9:00 do 16:00 v prostorách Královéhradeckého kraje – místnost P1.905 (sál Karla Poláčka).

V rámci vzdělávacího kurzu, který je určený především starostům a úředníkům obecních, městských a regionálních samospráv se mimo jiné dozvíte následující informace:

  • Co investor očekává, jaké jsou jeho představy o ideální investiční lokalitě a jak jej přesvědčit, že nabízená lokalita je pro jeho záměr ta nejvhodnější?
  • Jak důležitá je role veřejné správy v podpoře podnikání?

Seminář účastníkům pomůže s přípravou podnikatelského a investičního prostředí tak, aby jejich nabídka byla kompatibilní s aktuálními potřebami investorů.

Účast na semináři je bezplatná. Registrujte se na emailové adrese hradeckralove@czechinvest.org, nejpozději do 30. listopadu 2017. Bližší informace k programu semináře naleznete v příloze.

Tiskovou zprávu z loňského vzdělávacího kurzu z Pardubic naleznete na tomto odkazu: http://www.czechinvest.org/investment-academy-v-pardubicich-privitala-dvacitku-zastupcu-regionalnich-samosprav

Regiocentrum Nový pivovar
Evropský dům
Soukenická 54
500 03 Hradec Králové
telefon: + 420 495 817 802
mobil: + 420 725 506 842
e-mail: info@cirihk.cz
www.cirihk.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.