INVESTMENT ACADEMY v Královéhradeckém kraji

Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest realizuje vzdělávací kurz, který Vás seznámení s problematikou investičního procesu a podnikatelských nemovitostí. Seminář se uskuteční dne 4. prosince 2017 od 9:00 do 16:00 v prostorách Královéhradeckého kraje – místnost P1.905 (sál Karla Poláčka).

V rámci vzdělávacího kurzu, který je určený především starostům a úředníkům obecních, městských a regionálních samospráv se mimo jiné dozvíte následující informace:

  • Co investor očekává, jaké jsou jeho představy o ideální investiční lokalitě a jak jej přesvědčit, že nabízená lokalita je pro jeho záměr ta nejvhodnější?
  • Jak důležitá je role veřejné správy v podpoře podnikání?

Seminář účastníkům pomůže s přípravou podnikatelského a investičního prostředí tak, aby jejich nabídka byla kompatibilní s aktuálními potřebami investorů.

Účast na semináři je bezplatná. Registrujte se na emailové adrese hradeckralove@czechinvest.org, nejpozději do 30. listopadu 2017. Bližší informace k programu semináře naleznete v příloze.

Tiskovou zprávu z loňského vzdělávacího kurzu z Pardubic naleznete na tomto odkazu: http://www.czechinvest.org/investment-academy-v-pardubicich-privitala-dvacitku-zastupcu-regionalnich-samosprav

Aktuálně
Archiv aktualit