Bezplatný seminář Elektronizace veřejných zakázek

Eurocentrum Hradec Králové zve všechny zainteresované na bezplatný seminář Elektronizace veřejných zakázek, který se uskuteční v pátek 23. listopadu 2018 v budově Krajského úřadu Královéhradeckého kraje v Hradci Králové.

Prezentované informace Vám mohou pomoci zorientovat se v dané problematice. Ať jste starosta, pracovník veřejné správy, zástupce neziskové organizace či Vás se ve své práci zabýváte realizací projektů podporovaných z fondů EU, Vám všem se nové informace mohou hodit. 

Seznámíte se s principy otevírání nabídek v elektronické podobě i s definicí a základním využitím elektronických katalogů, s principy elektronické aukce a s možnostmi využití dynamického nákupního systému.

Seminářem provedou zástupci Ministerstva pro místní rozvoj ČR.

Semináře je určen pro všechny zadavatele veřejných zakázek v rámci ESIF.

Termín konání semináře: 23. listopadu 2018 (9:30 - 12:30)

Registrace bude probíhat od 9:00.

Místo konání: Krajský úřad Královéhradeckého kraje, sál P1.905, Pivovarské náměstí 1245, 500 03 Hradec Králové                                                           

 

Na seminář se, prosím, registrujte předem, a to do 16. listopadu 2018 přes formulář ZDE nebo na emailové adrese hana.dolezalova@mmr.cz. Kapacita je omezena.

 

Veškeré podrobnosti jsou k dispozici na stránkách Eurocentra Hradec Králové na tomto webovém odkazu: https://hradeckralove.eurocentra.cz/ecms/hradeckralove/akce/5528/seminar-elektronizace-verejnych-zakazek-jak-spravne-elektronicky-komunikovat-v-zadavacim-rizeni/

 

Pozvánku a podrobný program semináře naleznete v přílohách

Aktuálně
Archiv aktualit